aaaFirmamız Esba Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. 1996 yılında Bursa'da kuruldu.

Ürün ve hizmetleri ile kısa zamanda farklılık yaratan gücünü dayanışma ve takım ruhundan alan firmamız sektöründeki trendleri doğru analiz ederek sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır.

Üretim ve hizmet alanını pigment dijital baskı,parça dijital baskı ve süblime baskı alanında yoğunlaştıran firmamız; değişime ve gelişime açık bakış açısıyla her geçen gün hedeflerine biraz daha yaklaşmış , teknolojiyi ve sürdürülebilir gelişmeyi müşteri eksenli güvenilir yenilikçi ve özverili değerlerle bütünleştirerek yüksek motivasyonlu ve tercih edilen bir kuruluş olarak öne çıkmıştır.

Üretimin her aşamasında kaliteden ödün vermeden, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan, modern teknolojiye sahip makineleri ile sektördeki yenilikleri daima takip eden ve ihtiyaçları hızlı bir şekilde karşılamayı temel bir işletme politikası olarak görmektedir.

Dinamik yapısı ile müşteri memnuniyetini sürekli arttıran ‘’başarıyı sürekli yenilenmesi gereken’’ bir hedef olarak gören firmamız ürün ve hizmet talebinizi karşılamaktan onur duyacaktır.

ESBA TEKSTİL